فیزیوتراپی خوب در مشهد

فیزیوتراپی درمان عملی و بدون دارو برای آسیب‌ها، بیماری‌ها یا مسائل فیزیکی با استفاده از تکنیک‌هایی مانند ماساژ، سرما و گرما درمانی، کشش و ورزش و مدالیته های درمانی است.

فیزیوتراپیست می توانند شما را ارزیابی کنند، تصویربرداری و آزمایش های دیگر را برای تشخیص دقیق تر تجویز کنند.

متخصصان فیزیوتراپی در بسیاری از زمینه ها از جمله مشکلات ارتوپدی ، بیماری ها و اختلالات نورولوژیک ، عوارض ناشی از سرطان ، سلامتی سالمندان ، بیماری های مادرزادی کودکان و آسیب های ورزشی می توانند خدمات درمانی و توانبخشی را ارائه دهند.

برای مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی خوب در مشهد می توانید به مرکز فیزیوتراپی بازتوان توس مراجعه بفرمایید ، متخصصان ما پس از ارزیابی دقیق شرایط شما از بروزترین متدها و پیشرفته ترین تجهیزات فیزیوتراپی برای کمک به بهبود شرایط شما بهره می برند.

متخصصان فیزیوتراپی از متدها و مدالیته های مختلفی برای کمک به بیماران، تقویت عضلات، کاهش درد و بازیابی عملکرد استفاده می کنند که مهم ترین آن ها عبارتند از :

تمرین درمانی

تمرین درمانی بخش مهمی از برنامه فیزیوتراپی است که متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی بازتوان توس ( فیزیوتراپی خوب در مشهد ) برای مراجعه کنندگان در نظر می گیرند.

متدها و مدالیته های ضددرد

از تکنیک های درمان دستی تا سوزن خشک و لیزر پرتوان از جمله راهکارهایی هستند که متخصصان فیزیوتراپی برای کمک به بهبود شرایط بیماران از آن ها بهره می برند.

تجویز وسایل کمکی

از جوراب‌های فشاری گرفته تا زانوبندهای سفارشی، آتل‌بندی و ارتز، همه از وسایل کمکی مورد استفاده فیزیوتراپیست‌ها برای بهبود ثبات و دامنه حرکتی هستند.

فواید مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی خوب در مشهد

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی و بهره مندی از فواید آن لازم است تا به یک کلینیک فیزیوتراپی مجهز و با کادر با تجربه و متعهد مراجعه کنید تا از خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت بهره مند شوید.

فیزیوتراپی می تواند در توانایی فرد برای داشتن یک سبک زندگی فعال و سالم تفاوت ایجاد کند.

فیزیوتراپی برای بسیاری از سالمندان، افراد ناتوان یا بیماران مزمن، کلید بازیابی و حفظ سطحی از عملکرد فیزیکی است که اجازه زندگی مستقل را می دهد.

برخی از مهم ترین مزایای فیزیوتراپی عبارتند از :

  • کاهش درد
  • بهبود تحرک مفاصل
  • افزایش قدرت و هماهنگی
  • بهبود عملکرد قلبی تنفسی
  • افزایش استقلال در انجام امور روزمره
  • کاهش احتمال آسیب دیدگی مجدد

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی خوب در مشهد – کلینیک فیزیوتراپی در مشهد – لیزر پرتوان در مشهد – الکتروتراپی در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست